Fosil Yakıtları
Durdur

%100
yenilenebilir inşa et.

Tüm yeni kömür, petrol ve gaz projelerini durdurmak ve herkes için temiz bir enerji geleceği inşa etmek için fosil yakıt endüstrisine karşı duruyoruz.

Sen de katıl

HAREKETE KATILIN

Harekete geçin

Kayıt ol:

Merhaba !

Sistemde kayıtlı bilgilerinle ilerlemek için aşağıdaki butonu tıklaman yeterli.

  değil misin? Çıkış yap

İklim adaleti için hızlı ve basitçe harekete geçen milyonlarca insan var. Sen de onlardan biri ol. Sana önemli kampanyalar, haberler ve eylemler için e-posta gönderebilir miyiz?

​Bunu yaparak, hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikamızı kabul ediyorsunuz. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.​

Son haberler

İklim Adaleti: COP27’nin Başarması Gereken Dört Şey

Fosil yakıtlar yakmayı bırakıp gücünü yenilenebilir enerjiden alan bir geleceğe dönüşümün aciliyetini tekrar vurgulayan iki güncel IPCC raporunu takiben, COP26’dan beri bakanlar seviyesinde gerçekleştirilen ilk toplantı Kopenhag’da gerçekleşti. Bu yazıda COP27’yi ve 2022’de hangi yaşamsal mevzuların söz konusu olduğunu ele alıyoruz.

Kaçırılmış Fırsat: Enerji Krizini Doğru Okumak

Çin ve Avrupa’daki enerji krizi aslında yenilenebilir enerji ve adil bir dönüşüm için kaçırılmış bir fırsat. Fosil yakıtlara bağımlılık devam ettikçe geleceğin ekonomisinde fiyat dalgalanmaları olmaya da devam edecek.

Campaigns+ Actions

350 + Fossil Free Local Groups around the world ↓

We are building a global grassroots climate movement. Our global network is active in over 188 countries.
Find and join a local group where you live to get started:

About 350

We believe in a safe climate and a better future — a just, prosperous, and equitable world built with the power of ordinary people.

Through online campaigns, grassroots organizing, and mass public actions, our movement is rising from the bottom up all over the world to hold our leaders accountable. Here’s how we get there:

  1. Keep carbon in the ground.
  2. Help build a new, more equitable low-carbon economy.
  3. Pressure governments into limiting emissions.

More About 350